درباره ما - گروه صنعتی صادق چراغی و شرکا

درباره ما

درباره ما

 گروه صنعتی صادق چراغی و شرکاء؛ سازنده پمپ های انتقال محلولهای شیمیایی و فیلترهای تصفیه اسید

پس از سالها تلاش بی وقفه و کسب تجارب ارزنده با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی ها در طراحی و ساحت انواع پمپ های انتقال محلولهای شیمیایی این شرکت افتحار دارد آمادگی خود جهت استحکام بخشیدن به این صنعت اساسی که خود یکی از پایه های بنیادی توسعه صنایع در ایران می باشد را اعلام نموده و پشتوانه محکم و قابل اطمینانی برای کارخانجات داخلی خصوصا صنایع شیمیایی باشد.

پمپ ها:

پمپ ها از انواع پلاستیک با مقاومت زیاد در مقابل مواد خورنده شیمیایی و با بهره گیری از بالاترین تکنولوژی ها در اندازه های مختلف تولید می شوند تا جوابگوی کلیه احتیاجات صنایع شیمیایی، غذایی، دارویی-فلزی و دیگر صنایع که در فرایند تولیدشان با انتقال مواد خورنده روبرو هستند باشد.

کلیه قسمت های داخلی پمپ ها از قبیل پره و پوسته که مستقیما با مواد خورنده در تماس هستند از مواد پلاستیکی ساخته می شوند و موتورهای پمپ ها نیز با لایه ای از رنگ مقاوم مخصوص روکش شده اند.

کارکرد پمپ ها بدون کوچکترین لرزش و تنش می باشد و پوسته ضخیم پلاستیکی بدنه آنها امکان تغییر فرم در صورت بوجود آمدن خلاء را از بین می برد.

اجزاء مختلف پمپ ها در هر یک از مراحل تولید مورد بازرسی دقیق کیفیت قرار می گیرند و پس از تکمیل و هنگام ترک کارخانه نیز آزمایشات متعدد جهت اطمینان از صحت کارکرد هر یک از پمپ ها بطور جداگانه اعمال می شود.